X
X
X
X
Canlı Destek 0850 000 00 00

İlk alışverişe özel %10 İndirim kısa süreliğine aktiftir. Kampanya kullanım kodu Merhaba10

Teslimat ve İade Politikası

Teslimat ve İade Politikası

Son Güncelleme: 24.04.2021

CLOUDSFIX LTD satın alınan ürünler, yalnızca bu politikada aşağıda belirtilen para iadesi süresi dahilinde iptal edilmesi durumunda para iadesi yapılabilir. Bazı ürünler, tüm koşulları altında para iadesi yapılamayan bazı ürünler dahil olmak üzere bu ürünlerle ilişkili para iadesi için farklı politikalara veya gereksinimlere sahip olabilir. Bu tür ürünler için geçerli olan para iadesi şartları için lütfen aşağıya bakın.

Para çekimi tarihi”, bu Para İadesi Politikası için, geçerli ürün veya hizmet sözleşmesinin (burada görebilirsiniz) şart ve koşulları ile uyumlu olarak CLOUDSFIX LTD tarafından işleme alınan her türlü yenileme tarihi dahil her türlü ürünün veya hizmetin satın alım tarihi anlamına gelir.

“Para İadesi Süresi”, bir ürünü istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak para iadesi yalnızca, CLOUDSFIX LTD müşteri hizmetlerinden geçerli ürün için belirtilen para iadesi zaman aralığı içinde (söz konusuysa) para iadesi talep etmeniz durumunda yapılır.

Hesap Kapatıldıktan Sonra Para İadesi Yapılmaz. Para iadesi alma hakkınız varsa, hesap kapatıldıktan sonra para iadesi istemeniz gerekir. Hesabınızı istediğiniz zaman kapatmayı seçebilirsiniz, ancak hesap kapatıldığında, bu Para İadesi Politikası uyarınca izin verilen şekilde geri ödeme almaya hak kazanamazsınız.

Standart Para İadesi Şartları

Yıllık Planlar+ – İşlem tarihinden itibaren 15 gün içinde.

Aylık Planlar*+ – İşlem tarihinden itibaren 48 saat içinde.

*_Aylık Planlar 1 yıllık dönemden az olan tüm planları kapsar (ör. 6 ay, 9 ay vb.)
+Temizlik isteği iletildikten sonra iyileştirme hizmeti olan güvenlik ürünlerinin para iadesi yapılamaz._

Özel Para İadesi Şartları Olan Ürünler

Yardımlı Hizmet

İlk üç ay sonra para iadesi yapılabilir.

Açık Artırma ile Listelenen Ürünler

Teklif yoksa ilk 24 saat içinde para iadesi yapılır.

Açık Artırma Ek Kategorileri

Teklif yoksa ilk 48 saat içinde para iadesi yapılır.

Alan Adı Ön Siparişleri

Bir Alan Adı Ön Siparişi kredisi açık artırmaya uygulanırsa, bu ücret geri ödenmez (açık artırmaya uygulanmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir).

Alan Adı Kayıtları/Yenilemeler

 

Kayıt edilen alan adları, ICANN kuralları gereği iptal edilememektedir ve ücret iadesi yapılamaz.

 

Uzman Hizmetleri

Uzman Hizmeti daha önce kullanıldıysa, para iadesi yapılmaz (kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 15 gün içinde para iadesi yapılabilir).

 

Hosting Hizmetleri

Hosting Hizmeti işlem tarihinden itibaren 15 gün içinde para iadesi yapılabilir

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Web Hizmetleri: Çalışma sırasında iptal durumunda %30 iptal ücreti, site tasarımı inceleme için teslim edildiğinde iptal durumunda %70 iptal ücreti alınır ve ilk revizyon tamamlandıktan sonra para iadesi yapılmaz. Henüz yapılmamışsa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir. Performans başladıktan sonra, web hizmeti tasarımı işlem tarihinden itibaren 180 gün içinde tamamlandı kabul edilir ve daha sonra para iadesi yapılamaz.

Logo Tasarımı: Çalışma sırasında %40 iptal ücreti alınır ve dosya teslim edildikten sonra para iadesi yapılmaz. Henüz yapılmamışsa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir. Performans başladıktan sonra, logo tasarımı işlem tarihinden itibaren 180 gün içinde iletildi olarak kabul edilir ve daha sonra para iadesi yapılamaz.

Web Sitesi Bakım Hizmetleri: Çalışma sırasında iptal durumunda %30 iptal ücreti, site tasarımı inceleme için teslim edildiğinde iptal durumunda %70 iptal ücreti alınır ve çalışma tamamlandıktan sonra para iadesi yapılmaz.

Web Sitesi Bakımı: Web Sitesi Bakımı, 12 aylık bir sözleşmedir ve satın aldığınız süre boyunca Hizmetleri kullanmanız beklenir. Web Sitesi Bakımı planı satın aldığınızda, planı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve  gelecekteki yenilemeler için size fatura kesmeyecektir.

Üç aylık veya yıllık bir plan satın aldıysanız ve 1 veya daha fazla isteği tamamladıysanız, planı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve bu durumda para iadesi alamazsınız.

Aylık, üç aylık veya yıllık planlar satın alırsanız, Web Sitesi Bakımını iptal edebilir ve Web Sitesi Bakımı için tamamlanmış bir talep yoksa, tam para iadesi alabilirsiniz.

Satın Alınan Ürün ile Ücretsiz Alan Adı

Satın alınan ürünün ücretsiz alan adı içermesi durumunda, satın alınan ürünü iptal ederseniz, alan adının liste fiyatı para iadesi tutarından çıkarılır (liste fiyatı, CLOUDSFIX LTD web sitesinde listelenen alan adı fiyatıdır ve hiçbir promosyon, indirim veya diğer fiyat değişikliğine tabi değildir).

Web Sitesi Güvenliği

Para iadeleri yalnızca satın alım tarihinden itibaren 15 gün içinde mümkündür ve normal bir kötü amaçlı yazılım temizleme işleminin tamamlanmadığı durumlarda verilir.

WordPress Premium Desteği

Plan, faturalandırma dönemi bitmeden önce iptal edildiyse ve kredilerin hiçbiri kullanılmamışsa para iadesi yapılabilir. Hizmet ay içinde daha önce kullanıldıysa, o ay için para iadesi yapılmaz. (Kullanılmadıysa, işlem tarihinden itibaren 30 gün içinde para iadesi yapılabilir.) Plan iptal edilmişse ve önceden ödeme yapıldıysa gelecekteki kullanılmamış hizmet ayları için de para iadesi yapılabilir.

Para İadesi Yapılamayan Ürünler
 • Değerlendirmeler (Açık ve Onaylı Değerlendirmeler, müşteri krediyi uyguladıktan sonra iade edilemez).
 • Açık Artırma Üyelikleri
 • Alan Adı Tescili (başarılıysa)
 • Alan Adı Transferler (başarılıysa)
 • Bulut Sunucu (VPS/VDS)
 • Yapılandırma Eklentileri
 • İndirimli Alan Adı Kulübü (satın alım için kullanılırsa)
 • Hosting Bağlantısı ödemeli Uygulamaları (kurulumdan sonra para iadesi yapılmaz)
 • Satıcı Hesapları
 • Premium Alan Adları
 • Kullanım Ücretleri
Top